עץ השקד

קבוצת "עץ השקד" עוסקת ביזמות, קבלנות וניהול השקעות בבעלות פרטית בדגש על פרויקטים למגורים ופרויקטים מסחריים במיקומים מרכזיים בישראל.

הקבוצה רואה לנגד עיניה שיפור איכות החיים את בקהילות ובאזורים שבהם אנו פועלים על ידי בניה באיכות גבוהה אשר עונה על כל צורכי הדיירים לצד התחשבות בסביבה. כמו כן אנו מספקים הזדמנות למשקיעים אמריקאים להיות חלק מפיתוחה של מדינת ישראל.

בשנים האחרונות עץ השקד בנתה כמאות יחידות מגורים ברחבי הארץ, ועתידה לבנות במהלך השנתיים הקרובות כ-1,500 יחידות מגורים ומעל 35,000 מ"ר של שטחי מסחר ומשרדים. פעילות עץ השקד כוללת גם את הבנייה בתוכנית הלאומית "מחיר למשתכן". עץ השקד גאה לבנות יותר מ-1000 יחידות דיור במסגרת זו, ולאפשר מגורים איכותיים לקהל רחב. 

קבוצת "עץ השקד" מעורבת באופן פעיל בפיתוח שוק הנדל"ן בישראל. אנו שמים דגש על מצוינות לצד גישה יזמית המנצלת את היתרונות היחסיים של החברה. החברה ממנפת את הניסיון הרב שצברה לאורך השנים. אנו מאמינים כי יש חשיבות מכרעת להון האנושי בחברה והשותפים שלה.  אנו מאמינים ששיתוף הקהילות שבהם אנו פועלים הוא אחד המפתחות להצלחת הקבוצה.

View & More טירת הכרמל
View & More יקנעם

פרויקטים נוספים

צרו קשר
הטבע מתעורר, האביב מגיע ובאוויר יש תחושת התחדשות. סמגל מטבחים מגישים לכם את מבצע האביב במיוחד לכבוד התקופה המרגשת ביותר של השנה. מגוון שילובים חדשים ומפתיעים בצבעוניות חדשנית, בחומריות מרתקת ובשילובים שאפשר למצוא רק אצלנו. מבצע אביב בסמגל מטבחים , הצעות מפתיעות והפתעות מרגשות. להתראות בסניפים. ראשל״צ. הרצליה פיתוח. חיפה.

לפרטים נוספים הירשמו כעת או חייגו:
077-7298-466

סגירת תפריט

שיחה עם נציג

נגישות

Add Your Heading Text Here

Click edit button 

sdadasdassdaasdasdasdasd