שרון ארני

הסטודיו של שרון, הינו סטודיו ותיק ואינטימי לתכנון ועיצוב פנים. הסטודיו מספק שרותי תכנון ועיצוב פנים לבתים פרטיים, דירות יוקרה, משרדים וחללים מסחריים.

שרון מעצבת פנים בעלת ניסיון של מעל ל-25 שנה. לאחר שעבדה במשרדי עיצוב ואדריכלות מובילים, הקימה את הסטודיו המתמחה ב“טוטאל דיזיין“, כלומר מספק שרותי תכנון עיצוב ואבזור (הום סטיילינג, אקססורייז ואמנות) וכך למעשה עונה על כל צרכי הפרויקט מתחילתו ועד סופו (מהבניה ועד לאגרטל הפרחים שעל השולחן…).

הסטודיו מציע תכנון פונקציונלי, יצירתי ומוקפד, בקווים ישרים ונקיים, תוך דגש על פרטי ביצוע, חיבור בין פנים לחוץ, התאמה לצרכיו רצונותיו ותקציבו של הלקוח ושיתוף פעולה הדוק עם בעלי המקצוע המבצעים. 

שרון מכוונת לעיצוב העומד במבחן הזמן ומעודדת שילוב אוספים ופרטים ישנים בעיצוב החדש, או כאלו בעלי משמעות רגשית מיוחדת ללקוח. זה לטעמה בין השאר מה שיוצר חללים ייחודיים בעלי תחושה של בית (“Home“ ולא רק ”House“).

הסטודיו האינטימי שם את הלקוח במרכז ומעודד דיאלוג פתוח ופורה איתו לטובת הצלחת הפרויקט. מטרתה של שרון היא שהלקוח ”ירגיש בבית“ תרתי משמע, הן תוך כדי התהליך ובוודאי בסופו. שרון פועלת מתוך אהבה לאנשים, לעיצוב ולמקצוע, ומאמינה שהלקוחות שלה הם השגרירים ואנשי יחסי הציבור הטובים ביותר של עבודתה ושלה ומתגאה ב“לקוחות חוזרים“ השבים לעבוד איתה שוב ושוב במהלך השנים.

ליצירת קשר: 052-8436844 | info@sharonarny.com

Sharon_arny_interior_design

 שרון ארני תכנון ועיצוב פנים : FB

סגירת תפריט
נגישות

Add Your Heading Text Here

Click edit button 

sdadasdassdaasdasdasdasd