רחלי בן אבי

חלומות נועדו להגשמה .

זה המוטו המלווה אותי לכל אורך דרכי כמעצבת פנים. ואני, כמי שחלמה והגשימה, מגשימה כיום בעצמי חלומות ללקוחותיי, דרך יצירתיות מחשבתית וליווי מקצועי בכל שלבי הביצוע, זו לגמרי הדרך שלי לייצר עבורם בית חלומי.  בית עבורי הוא המקום החם והמזמין אשר מכיל אותנו ומחבק בכל עת ללא תנאי. ככה, אני רואה אותנו, דיירי הבית, אחראים לטפח, ולהזין אותו בפריטים נאים ובכל הטוב שיש לנו להציע.

כמעצבת פנים, אני דואגת לכל פרט ופרט, משלב המפגש הראשוני עם לקוחות פוטנציאלים ועד ליום בו יכנסו לבית הנעים. אך לא לפני שעבר תחת ידיהם של בעלי מקצוע רבים, לא לפני שנרכשו רהיטים, נצבעו קירות והונחו פריטים, לפי תכניות מפורטות שאכין לכל בית ובית שאעצב. רק אז, נדליק יחד את גופי התאורה שרכשנו והם יאירו ויצבעו את הבית באותו גוון חם ומזמין. את תחילת דרכי כמעצבת פנים עשיתי לאחר שנים רבות בהן כיהנתי בתפקידים בכירים בתחומי הפרסום והשיווק.

כדרך חיים שלי מאז ומתמיד, ראיתי לנגד עיניי חשיבות רבה בעיצוב חללים באשר הם. בכל שלב בחיי נגעתי בדרך כזו או אחרת בתחום, אך לא עמדתי במרכז יצירת החוויה.

וכשהרגשתי שהגיע זמני לשינוי והבאת היצירתיות שבי לידי ביטוי, פניתי ללימודי עיצוב פנים במכללה הטכנולוגית חולון HITמאז אני עוסקת בעיצוב בתים, דירות ומשרדים. מתכננת ומעצבת דירות קבלן בהן יש צורך בהתאמת החלל לצרכי הלקוח. שלבי העבודה אליהם אני נצמדת, הם פגישה ראשונית להתרשמות כללית והיכרות אישית עם הלקוחות הפוטנציאלים, לפגישה זו חשיבות רבה והיא זו שתתווה את דרכנו להמשך.

מרגע שנבחרתי לעצב את ביתכם, אני מבינה את הצרכים הפונקציונליים והעיצוביים שלכם עבור הבית בו תגורו או של הבית אותו תרצו לשפץ, ומתחילה את מלאכתי בהכנת סקיצות רעיוניות. לאחר שלב זה, מתקדמים לעבר הכנת תכניות ממוחשבות ומדויקות, כאשר אתם מעורבים במהלכים והידוק התכניות לכדי הוצאת תכניות עבודה. את בעלי המקצוע אנו בוחרים יחד כשאיכות העבודה והגימור, עומדת בראש הבחירה.

לאורך כל הדרך אתם זוכים לליווי ולייעוץ תוך כדי תנועה. במקביל לתקופת הבניה/השיפוץ, אדאג לאוורר אתכם בחנויות לפריטים נאים. נבחר גופי תאורה, רהיטים, חיפויי קירות ורצפה וכל מה שבית מבקש לעצמו כדי להיות מזמין, חמים, פונקציונלי אך מסוגנן ובעיקר כזה שיהיה הבית עליו חלמתם, החלום שלי הוא להגשים את חלומכם.  כאשר אני מתבקשת להגדיר את הסגנון העיצובי שלי, אגדיר אותו כעכשווי, המחבר בין פרקטיות ונוחות מבלי להתפשר על דיוק עד הפרטים הכי קטנים.

סגירת תפריט
נגישות

Add Your Heading Text Here

Click edit button 

sdadasdassdaasdasdasdasd