מירי צור

בוגרת לימודי עיצוב פנים במכללת קווים חיפה סיימה בהצטיינות לימודי עיצוב פנים. סיימה קורס הום סטיילינג מבית "קסטיאל" ריהוט תוצרת ישראלי שייצר ריהוט לעשירון העליון.

בוגרת תואר בהנדסת אלקטרוניקה (B.sc)בבי"ס להנדסאים קריית הטכניון במגמת התמחות משנית במחשבים . מירי צור המתמחה בתכנון ועיצוב בתים פרטיים, דירות יוקרה ובתי עסק ומלונות בוטיק ומנהלת פרוייקטים. כל פרוייקט הוא הבית האישי שלי וליווי שמתחיל משלב התכנון ועד קבלת המפתח לבית האישי שלכם. המשרד הוקם ומנוהל ע"י מירי צור, בעלת ניסיון של למעלה מ11 שנים בתכנון ועיצוב. הסגנון העיצובי שלי מאופיין במוטיבים מודרניים קלאסיים, אותם שאבתי ממגורי בערים גדולות באירופה במהלך חיי ולרוב ההשראה מגיעה משם   . 

האתגר האמיתי שלי בעבודותיי- הוא לגלות את הפוטניצאל הנסתר בכל בית . על פי תפישתי כמעצבת פנים כי כל בית יכול להפוך מברווזון מכוער לברבור יפייפה. האמונה שלי היא שכל בית יכול להפוך לכל חלל שנחפוץ בו וכל חלל שנראה כחסר ערך ומשמעות יתגלה כבעל ערך ויראה בסוף התהליך את הפוטנציאל העצום שלו ובכך אני מסייעת ללקוחותיי לבטא את המהווים, הרגשות והרצונות שירצו לממש בביתם.

אני פועלת מתוך הקשבה ונתינה  – ומאמינה כי מתן  דרור ומעוף הן ללקוחות שלי והן לי בפתיחות הדדית וכנות בהמשך כל התהליך הלקוחות חושפים בפניי פרטים מאוד אישים ואינטימיים בחייהם ועליי מוטלת האחריות לעזור להם לתכנן את הבית שמתאים בדיוק לצרכי הלקוח באמצעות הליווי האישי וצמוד שלי היא הנוסחא המנצחת. אני שואפת תמיד ליצור את בית האופטימאלי ללקוחותיי ולקפל בתוכו את האיכות, הידע, הניסיון והמומחיות שצברתי במהלך השנים.

 עיצוב בית נכון הוא חייב להיות ראשית פרקטי ובשילוב נכון של האסתיטיקה והצבעים הבתים הופכים להיות בתים שמשאירים טעם טוב ובתים שנעים ורוצים לשהות בהם לאורך זמן, וזו ההצלחה בעייני.

באהבה גדולה , מירי צור

ליצירת קשר: 054-2450456

Miritzur84@gmail.com

www.miritzur.com

צילום : שי אפשטיין
צרו קשר
מבצע אוגוסט לוהט בסמגל מטבחים. מזמינים מטבח ונהנים ממערכת סידור וארגון פנימית בשווי אלפי שקלים – מתנה!!!
בוא לאחד מהסניפים, תהנו ממשקה צונן, מחירים מדהימים, איכות, שילובים וחומרים שאין לאחרים.
**ההטבה בתוקף עד 31.8.21 בלבד!

לפרטים נוספים הירשמו כעת או חייגו:
077-7298-466

סגירת תפריט

שיחה עם נציג

נגישות

Add Your Heading Text Here

Click edit button 

sdadasdassdaasdasdasdasd