אינה אמיר

 אדריכלית – בוגרת הטכניון בפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים עם התמחות באדריכלות ירוקה. מרצה בטכניון ובמכללות לאדריכלות ועיצוב פנים . ארכיטקטורה – אדם – סביבה

מרבית החללים בהם אנחנו נמצאים במהלך חיינו הוגדרו עבורנו – בבית, במקום העבודה והבילוי וכדומה. חללים אלה, הם  המכתיבים את ההתנהלות והתחושות שלנו במרחב.

כשאתם עומדים בפני בניית בית, שיפוץ דירה או עסק, קניית דירת קבלן – אתם עומדים בפני הזדמנות חד פעמית, להגדיר וליצור חלל המבטא חותם אישי וייחודי בהתאם לסביבה בה הוא ממוקם.

אחד האתגרים שלי בתור אדריכלית הוא לא להתייחס לאף חלל כמובן מאליו לכל אחד מאיתנו פרשנות אחרת לחלל כזה או אחר, אשר מובילה ליצירת מרחב ארכיטקטוני שונה וייחודי.

אני מאמינה במינימליזם – לא בביטויו הצורני אלא במהותו. בכל פרויקט אני מחפשת את תמצית האסטטיקה, הפונקציה , ה- DNA של הסביבה והמשתמש.  האמת של הלקוח, האמת של הסביבה והמפגש בין שניהם יוצר תוצר אדריכלי מתומצת, מזוקק ואינטימי הנובע מחיפוש פתרונות אישיים וייחודים.

אני מאמינה בחדשנות – העולם משתנה ומתקדם מדי יום, על כן חיפוש פתרונות יצירתיים, חדשניים ומקוריים הוא חלק בלתי נפרד מתהליך התכנון.

צרו קשר

מטבחי סמגל ממשיכים לשרת אתכם באהבה גם בסגר, בכל מקום.

מעצבות המטבחים שלנו עומדות לשרותכם בייעוץ, תכנון ועיצוב
בסניפי החברה בהרצליה, חיפה וראשל"צ דרך שיחות ZOOM אישיות.

ולכבוד הסגר והשנה החדשה גם המחיר… מיוחד לתקופה.

שתהיה שנה מרגשת.

לפרטים נוספים הירשמו כעת או חייגו:
077-7298-466

סגירת תפריט

שיחה עם נציג

נגישות

Add Your Heading Text Here

Click edit button 

sdadasdassdaasdasdasdasd