מגוון עיצובים חדשים של מטבחים לשנת 2019

בחירה של מטבח היא לא בחירה קלה ופשוטה אלא תהליך שצריך הרבה מאד מחשבה לפניו, במהלכו ואחריו. המטבח חייב להתאים לבית ולמי שמתגורר בו מבחינת היבטים רבים ולכן ההחלטה אינה קלה או מהירה. בנוסף לכך כיום ישנם עיצובים רבים ומעניינים של מטבחים שעלולים אפילו להקשות עוד יותר על הבחירה מפני אנשים שצריכים לבחור מטבח ימצאו את עצמם במצב שבו קשה להם מאד לבחור ולהחליט והם ירגישו שהם הולכים לאיבוד לנוכח המבחר הגדול והמעניין.

טרנד חדש שהולך ותופס תאוצה בעולם עיצוב הפנים בכלל ובעולם המטבחים בפרט הוא עיצוב על פי הזמנה אישית של הלקוח – כמו למשל מטבחי פשטות. לא חייבים להיצמד לקטלוג או לדוגמאות מסוימות ואפשר להפליג בדמיון ולהגשים הלכה למעשה את המטבח שעליו חולמים. הצבע, הדגם, הסידור הפנימי וכל שיקול אחר הקשור במטבח – נתון לשליטתו המלאה של הלקוח המעצב והוא פשוט יכול להחליט איך הוא רוצה או מצפה שהמטבח החדש שלו ייראה.

מהם הטרנדים העיצוביים של מטבחים לשנת 2016?

כאמור, בשנים האחרונות הולכת ותופסת תאוצה האופנה אשר לפיה ניתן לבחור ולעצב לבד כל סוג של רהיט או כל חדר בבית. תמיד ישנם עלוני פרסומת או קטלוגים שניתן לבחור מהם חדר מעוצב שגם יכלול בדיוק את מה שצריך, אבל אין הכרח וניתן לעצב את החדר כפי שמדמיינים אותו ומצפים ממנו להיראות. כך הדבר גם כשמדובר על מטבחים. דרך מטבחי פשטות אפשר לבחור את סוג המטבח המועדף, את הסידור והארגון הפנימיים שלו וכמובן את סגנון העיצוב.

למרות שלא חייבים לבחור בסגנון עיצוב מסוים ומוגדר מומלץ לעשות זאת על מנת לשמור על קו אחיד שבזכותו כל הפריטים במטבח והאלמנטים השונים הקשורים בעיצוב יהיו בעלי מראה אחיד וייראה כלפי חוץ שמדובר בפריטים שיש ביניהם קו מקשר, הם דומים זה לזה מבחינה חיצונית ולוקחים חלק באותו סגנון עיצובי של המטבח. אלה בעצם החדשות המרעישות שהביאה עמה שנת העיצוב 2016 בעולם עיצוב הפנים בכלל ובתחום עיצוב המטבחים בעיקר.

איך לבחור את המטבח הנכון?

כאמור, כאשר מתחילים את התהליך של עיצוב המטבח צריך לכל הפחות שיהיו רעיונות בראש בנוגע למראה הסופי של המטבח. כאשר מגיעים אל חברה כמו מטבחי פשטות אפשר להיעזר בנציגים הבקיאים בעולם עיצוב המטבחים ויכולים לסייע בהגשמת חלום המטבח הלכה למעשה. כאשר מתייעצים עם איש מקצוע הבקיא בתחום אפשר לקבל ממנו רעיונות נוספות שהלקוח לא חשב עליהם וכך אין הוא כבול לרעיון זה או אחר. מטבחי פשטות מציעים עיצובים המתאימים לכל אחד וגם את העיצובים המיוחדים שיצאו לאור במהלך שנת 2016. תמיד ניתן למצוא עדכנות לצד חדשנות בכל אחד ואחד מהמטבחים המוצעים.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

מטבחים - טיפים למטבח נוח ויעיל

מטבחים - טיפים למטבח נוח ויעיל

מטבחים – טיפים למטבח נוח ויעיל יש כל כך הרבה סוגים של מטבחים: מטבח כפרי, מודרני, מטבח צרפתי או אנגלי. אחת הבעיות איתה אנו מתמודדים בתהליך של תכנון מטבח חדש…
מטבח מודרני - האי החלומי - מתאים או לא מתאים לי?

מטבח מודרני - האי החלומי - מתאים או לא מתאים לי?

מטבח מודרני – האי החלומי – מתאים או לא מתאים לי? אחד מהסמלים המובהקים של המטבח המודרני, זאת בנוסף לקווים הנקיים והחדים, השימוש בחומרי גלם חדשניים ופתרונות אחסון פונקציונליים הוא…
איך לתכנן מטבח חדש?

איך לתכנן מטבח חדש?

מטבח אין כל ספק שהמטבח שלנו נחשב לחלל השימושי והפופולארי ביותר בבית. יחד עם זאת, כולנו מכירים את התחושה שמלווה אותנו כאשר אין אנו שבעי רצון מהדרך שבה הוא תוכנן,…
צרו קשר

מבצע החודש בסמגל!

לכבוד חג פורים , ארגנו לכם קרנבל אמיתי , רוכשים מטבח של סמגל, מגלגלים וזוכים במתנה ייחודית!

*כפוף לתקנון המבצע

לקביעת פגישת ייעוץ חינם חייגו

077-9975776 או מלאו את פרטיכם

סגירת תפריט

שיחה עם נציג

Add Your Heading Text Here

Click edit button 

sdadasdassdaasdasdasdasd