המשפיעים הגדולים: עיצוב חם מהתנור

היא התחילה כחנות למוצרי חשמל והיום היא אחת מחברות המטבחים המובילות בארץ. חברת סמגל מטבחים לא שוכחת את ימיה הראשונים, אך תמיד מסתכלת קדימה

הסיפור של חברת סמגל התחיל לפני יובל בדיוק, כשהחליט גבריאל סייג ז"ל לפתוח חברה לייבוא ושיווק של מוצרי חשמל. במרוצת השנים התפתחה סמגל והפכה למה שהיא היום – אחת מחברות המטבחים החדשניות והמובילות בארץ. ערן סייג, בנו של גבריאל ואחד ממנהלי החברה, מספר איך זה קרה.
 
כבר לא חנות קטנה, מטבחי סמגל | מעצבת פנים: ענבל איילון  צילום: שי אפשטיין
 
מהם הערכים העומדים בבסיס החברה?
"אבא שלנו גבריאל הציב את המשפחתיות כערך עליון, וערך זה מוקפד עד היום. אני ואחי אלעד המנהלים את החברה דואגים לשמור על המורשת אך יחד עם זאת להטמיע את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בענף. בנוסף, אנחנו רואים במעצבים ובאדריכלים שותפים מלאים שלנו לדרך, ויחד איתם נותנים מענה מקיף ללקוחותינו בכל רחבי הארץ. מבחינתנו, הגשמת החלום של הלקוחות ושיתוף הפעולה עם האדריכלים והמעצבים, הם חלק בלתי נפרד מתפיסת המשפחתיות שחרטנו על דגלנו". 
 
הלב עם המורשת, המבט קדימה | מעצבת פנים: יפעת מטוס  צילום: אלעד גונן
 
מה לדעתך הופך את סמגל לחברה משפיעה?
"חברת סמגל קשובה לצורכי הלקוחות, ועושה שימוש בחומרי גלם איכותיים לצד עיצובים חדשניים ומדויקים. בנוסף, אנחנו מנצלים את הידע שצברנו מראשית דרכנו כחברה למוצרי חשמל, והיום אנחנו משלבים באופן מושלם בין העיצובים שלנו לבין מוצרי החשמל המתקדמים ביותר. כל זאת הביא את את סמגל להיות מותג ישראלי מוביל". 
 
יודעים לשלב מוצרי חשמל | צילום: אלעד גונן
 
לאיזה מדגמי החברה אתה הכי מחובר?
 "הבחירה היא קשה, אך באופן אישי אני מאוד אוהב את דגם הארט דקו. בחזית מטבח זה נעשה שימוש באגוז אמריקאי המקנה לו מראה גולמי, אך מסביב משולבת מסגרת פליז עדינה שנותנת מעין קונטרה. גם האי, המחופה בפרופיל פליז מלא, מוסיף לשילוב הניגודים ולמגוון הטקסטורות".
 
 הפייבוריט: דגם הארט דקו |  צילום: גלעד רדט
 
מהן השאיפות שלכם לעתיד?
"כחלק מתפיסת עולמנו, אנחנו דואגים להיות מעודכנים בכל הטרנדים בעולם העיצוב, ולהכיר את הטכנולוגיות החדישות ביותר. נשאר לנו רק לקוות שנמשיך להתמקצע, לספק פתרונות ולהוביל את תחום עיצוב המטבחים בישראל. המטרה העליונה שלנו הייתה ותמיד תהיה – לספק ללקוחות מטבח איכותי באופן המקצועי ביותר". 
 
רק להמשיך להוביל | DANDA סטודיו
  
מה הטיפ שלך לעיצוב מטבח?
"חשוב להגיע לתהליך עם ראש פתוח ולהבין מהן הפונקציות הנדרשות מהמטבח. ההבנה הזאת תפשט את התהליך ותהפוך אותו למוצלח ואף למהנה מאד. אנחנו גם מעודדים לקוחות פרטיים לקחת איתם מעצב או אדריכל, שכן בחירת מטבח החלומות מחייבת לטעמנו ייעוץ וליווי המקצועי".
 
כתבה פורסמה בבניין ודיור
סגירת תפריט
נגישות

Add Your Heading Text Here

Click edit button 

sdadasdassdaasdasdasdasd