בחירת ארונות הזזה יוקרתיים

תמיד חלמתם על סדר וארגון מופתי בארון או חדר הארונות שלכם? מעוניינים בתוספת עיצובית מרשימה לחדר השינה שלכם? אצלנו תמצאו ארונות הזזה יוקרתיים שמתאימים בדיוק למרחב אותו אתם מעוניינים לעצב. מדובר בפריט בעל ערך עיצובי גבוה וכמובן פרקטיות גבוהה. בעמוד זה נדבר על ההבדלים המרכזיים בין ארונות הזזה יוקרתיים לארונות רגילים, על חדרי ארונות וארונות רצפה, ועל סידור המרחב הפנימי של הארון שלכם בצורה שתאפשר סדר מופתי, יעילות גבוהה וכמובן נראות מצוינת.

במה נבדלים ארונות הזזה יוקרתיים מארונות רגילים?

תחשבו על זה לרגע קט, כמה ארונות ראיתם בחיים שלכם? וכמה מתוכם אתם באמת זוכרים? קשה מאוד לקחת פריט כה סטנדרטי ולהפוך אותו לפריט ייחודי ללא המחשבה הייחודית שוברת השגרה, ללא היכולת לחשוב מחוץ לקופסא וללא יכולת עיצוב מיוחדת שיכולה להפוך כל רהיט סטנדרטי ופשוט ליצירת מופת של ממש. ארונות הזזה יוקרתיים הם פריט עיצובי לכל דבר, הם פרי עבודתו של מעצב, שחושב על הפרטים הקטנים ועל האופן בו ניתן להוסיף ייחודיות ומקוריות לפריט שהוא סטנדרטי בעיקרו. גם ארונות שירות יכולים להיות יוקרתיים, ולהיבדל מארונות אחרים באמצעות מאפייני צבע וצורה ייחודיים. ארונות רגילים הם פריט סטנדרטי, רגיל ומקובע, מרובע בדרך כלל ברמת עיצוב מוגבלת. מה שהופך ארונות רגילים ליוקרתיים הוא שימוש בחומרים מיוחדים, ובתפיסות עיצוב שונות כמו שימוש בסוגי עץ שונים, שילוב של מתכת וזכוכית וכמובן עיצוב חזותי מיוחד ושובר שגרה.

חדרי ארונות או ארונות רצפה?

פעמים רבות נראה כי חדרי ארונות הם משעממים באופיים וכי לא ניתן להפוך אותם לפריטים עיצוביים שמושכים את העין ומרתקים את הצופה בהם. עם זאת, כל מעצב טוב ידע להגיד לכם שגם חדרי ארונות יכולים להיות יוקרתיים ומיוחדים. ארונות הזזה יוקרתיים המותקנים בחדרי ארונות יכולים להשוות לחדר מראה מיוחד והולם, וכמובן את ההוד וההדר שאתם מחפשים. הבחירה בחדרי ארונות והעדפתם על פני ארונות רצפה היא בחירה לא פשוטה, מכיוון שהיא מחייבת שינוי במבנה הבית עצמו, ולא רק בהצבת הרהיט כפי שנעשית במקרה של ארונות רגילים. עם זאת, חשוב לזכור שכשמדובר בתחום של ארונות הזזה יוקרתיים, ניתן להתקין את דלתות ההזזה בשני המקרים – בין אם מדובר בארונות רצפה ובין אם מדובר בחדרי ארונות.

עיצוב פנים של מרחב הארון שלכם

כאשר אתם מעצבים את הארון שלכם, חשוב מאוד לדאוג לנראות של החלל הפנימי של הארון ולא רק לצד החיצוני שלו. עיצוב נכון של המרחב הפנימי של הארון יאפשר לכם להציג את החפצים הנמצאים בו בצורה קלה ופשוטה המאפשרת בחירה של בגדים ואביזרים ללא נבירה מיותרת בערימות של חפצים. ישנם כלים רבים שעוזרים בסידור המרחב הפנימי של הארון שלכם, כמו מתלים ייחודיים לנעליים, כובעים וחגורות. השימוש בכלים אלה חוסך במקום, ויוצר תחושת מרחב, בנוסף לסדר הרב שהוא מאפשר.

כאשר אתם מתקינים בביתכם ארונות הזזה, אתם בוחרים באיכות בלתי מתפשרת, בעיצוב מרשים ויוקרתי ובאמירה עיצובית חזקה. חשוב מאוד לוודא שהבחירות הללו ממשיכות גם לצד הפנימי של הארון ולא רק נשארות מבחוץ, ולכן ישנה חשיבות רבה בעיצוב החלל הפנימי של הארון שלכם. בגדים רבים שנותרים תלויים בארון ללא שימוש יכולים להתפנות אל מרחבי אחסון אחרים על מנת ליצור מרחב נוסף בתוך הארון, בין אם זה במקרים של חוסר שימוש ובין אם בהחלפה של מלתחת קיץ בחורף ולהיפך.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

מטבח יקר

מטבח יקר

מטבח יקר אנשים רבים מתחבטים בשאלה בזמן תכנון השיפוץ שלהם האם להשקיע כסף רב ב- מטבח יקר או לבחור דווקא במטבח זול יחסית. אין ספק שההוצאה על מטבח הופכת את…
עיצוב מטבח יוקרתי

עיצוב מטבח יוקרתי

עיצוב מטבח אין ספק שרבים מחשיבים את המטבח בתור לב ליבו של הבית ולכן משקיעים בו זמן רב גם בשלב התכנון שלו אך בעיקר משאבים כספיים רבים. לעיצוב מטבח יוקרתי יש…
מטבח כפרי אפשר גם בעיר

מטבח כפרי אפשר גם בעיר

מטבח כפרי אפשר גם בעיר הטרנד החם בעולם עיצוב המטבחים הוא מטבח כפרי מעוצב כאשר הוא טומן בחובו מגוון רב של גימורים ועיצובים. אם עד היום חשבתם שמטבח כפרי מתאים…
צרו קשר

בואו להתרגש מהמטבח החדש שלכם, ממגוון האפשרויות, משילובים מפתיעים.
להתרגש מהקולקציות, החומרים, העיצובים והצבעים הייחודיים
שתמצאו רק בסמגל מטבחים.

לפרטים נוספים הירשמו כעת או חייגו:
077-7298-466

סגירת תפריט

שיחה עם נציג

נגישות

Add Your Heading Text Here

Click edit button 

sdadasdassdaasdasdasdasd